Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover

Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover

5 üzerinden 5 puan

Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover Hakkında

En güçlü anti-virüs uygulaması Antivirus Cleaner 2019 - Virüs Temizleyici ve Sökücü sadece anti-virüs için, tüm gereksiz tasarımı silin, azaltılmış bellek kullanımı ve CPU kullanımı.

Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover tek ve hızlı bir taramadır, cihazdaki tüm riskleri, virüsleri ve casus yazılımları tespit eder, uygulamaları kara listeye alır ve siler.Antivirus Tarama ve Virüs Temizleyici, tüm uygulamaların kullanacağı tüm izinleri listeleyebilir ve ayrıntılı talimatlar verebilir Hafıza kartı izinlerini okuma, SMS izinleri gönderme Böylece kolayca beyaz listeye eklemeyi veya silmeyi seçebilirsiniz. Virüs Temizleyici, kişisel bilgilerinizin çalınmasını ve spam'dan uzak durmasını sağlamak için virüs ve casus yazılım gibi tüm potansiyel tehditlerden uzak durmanızı sağlar.


Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover tek tıklamayla tarama, cihazın korumasını tamamlar ve herkesi virüslerden korur.Antivirus Free Scan profesyonel virüs öldürme uygulamasıdır, her uygulamanın adım adım taranması ve diğer tarama motorlarından daha hızlıdır. Cleaner, cihazınız için en güçlü gerçek zamanlı korumayı elde etmek için dünyadaki tüm virüs casus yazılımlarının en son kara listesi de dahil olmak üzere profesyonel ağ virüsü bulut veritabanıdır.

Antivirus Cleaner 2019 - Virus Cleaner & Remover Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.2

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-03-27

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+