Araba çocuk oyunlari : araba simülatörü & yapici

Araba çocuk oyunlari : araba simülatörü & yapici

5 üzerinden 5 puan

Araba çocuk oyunlari : araba simülatörü & yapici Hakkında

Şimdi,çocuklarınızın bir araba yapma zamanı! Araç ayarlama ve araç sesleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olun ve Araba Simülatörü oyunlarını oynarken eğlenin.
Adından da anlaşılacağı gibi, Araba Yapıcı, çocuklar için ücretsiz bir araba bulmaca oyunudur ve bir Araba Yap ile, modern bir motorlu dünya otomobil fabrikasında arabaları ve araçları ayarlarsınız.

Çocuklar için Araba Fabrikası
Çocuklar için oyun arabaları, hafızayı ve zihinsel yetenekleri geliştirir. Çocuk oyunları için farklı Arabalardan bahsetmişken, çocuklar için bu ücretsiz araba oyunlarında araba fabrikasında inşa edeceğiniz araçlardan bazıları şunlardır: balıkçı teknesi, kamyonet, Scooter, İtfaiye aracı, Kepçe, Uçak, Ambulans, Otobüs ve Polis arabası.

Çocuklar için Yaşam Benzeri Araba Simülatörü
Öyleyse, çocuklar için iyi tasarlanmış eğitici çocuk oyunları ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, ücretsiz olarak Araba Yapıcı’yı indirin ve çocuklarınızın bir motorlu dünya otomobil fabrikasında araba ayarlama ve araba sesleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayın. Otomobiller ve sesleri hakkında daha fazla şey öğrenecekler

Öğrenmesi Kolay Araba Yapma Oyunları ve Akıcı Animasyonlar
Araba Yapıcı, temiz ve düzenli bir tasarıma sahiptir ve arayüz çok kullanıcı dostudur ve oyunun öğrenmesi kolaydır, çocuklarınız motorlu araba otomobil fabrikasında birkaç araba üretip ayarladıktan sonra tüm fikri tam olarak alacaklardır. Başlamak ve bir araba yapmak için önce bir araç seçin, ardından aracın farklı parçalarını doğru noktalarına sürükleyip bırakın. Araba bulmacasını tamamlayıp araba seslerini ve nasıl telaffuz edildiklerini öğrendikten sonra, eğlenmek için basit bir oyun oynarsınız.
Şimdilik, 17 farklı araba yapılacak ve yakında daha fazla araç eklenecektir.

Çocuklar için Arabalar’I Neden Kurmalıyım ?
Çocuklar için o kadar çok araba oyunları varken, neden bu araba yapıcısı oyununu kurmalı ve çocuklarımı oynamalıyım? Şey, Bu sormak için adil bir soru ve işte bu ücretsiz araba fabrikası oyununa aşık olmak için birkaç neden:

1. Bir Araba Yap’ın grafikleri ve ses efektleri açısından oynanabilirliği özellikle çocuklar için tasarlanmıştır ve çocuklarınız bununla araba yapmaya bayılacaklar.
2. Farklı dilleri destekler ve çocuklarınız arabaları farklı dillerde nasıl yazılıp telaffuz edildiğini öğrenecekler. Çocuklar için eğitici oyunların bir yığınıdır.
3. Hem eğlenceli hem de eğitici Araba Simülatörü’dür. Çocuklarınız eğitim amacıyla bir araba yapıp, arabaların çıkardıkları sesleri öğrenirlerken, aynı zamanda bazı mini oyunları oynayarak eğlenecekler.
4. 17 farklı araba ile geliyor ve devamı yakın zamanda eklenecek.
5. Çocuklar için Araba Oyunları’nı indirmek ücretsizdir.
Araba Yapıcı’nın İlk Bakıştaki Temel Özellikleri:
• Yeni ve sezgisel arayüzü ile temiz ve düzenli tasarım
• Yüksek Kalite grafikler ve harika ses efektleri ile muhteşem tasarım
• Akıcı animasyon ve öğrenmesi kolay oynanabilirlik
• Çocuklar için Eğitici oyunlarda gerçekçi araba sesleri
• Yapmak ve ayarlamak için 17 farklı araç (fazlası yakında geliyor)
• Arabaları yap içinde mini oyunları oyna
• 15 farklı dilde destekleniyor
• Her yaşta kız ve erkek çocukları için eğlenceli eğitsel oyunlar
• Uygulama içi satın alma olmaksızın ücretsiz

Bundan dolayı, Araba Yapıcı çocuklar için mükemmel bir Araba Fabrikası bulmaca oyunudur ve çocuklar için Eğitici oyunlardan beklediğiniz herşeyi karşılamaktadır. Hatta süper çocuk dostu arayüz, harika grafikler, gerçekçi araba sesleri, yapmak ve ayarlamak için geniş araba ve araç çeşitliliği sunarak çıtayı daha da yüksek bir seviyeye getiriyor. Oynaması heyecan verici mini oyunları deneyin. Oyun, yabancı dilde araçların adını öğrenmeleri için çocuklara birden çok dili desteği sunar.
Çocuklar için araba oyunları, Araba Fabrikası’nı bugün deneyin!

Araba çocuk oyunlari : araba simülatörü & yapici Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.2.0

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-01-21

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+