Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner

Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner

5 üzerinden 4.75 puan

Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner Hakkında

Dünyanın en güvenilir Android antivirüs uygulaması Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruyun.

Casus yazılım veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarılar alarak gizliliğinizi koruyun. Cihazınızı e-postalardan, telefon görüşmelerinden, virüslü web sitelerinden veya SMS mesajlarından kaynaklanan kimlik avı saldırılarına karşı koruyun. Çevrimiçi taramanızı gizli ve güvenli tutmak ve yurtdışında seyahat ederken favori ücretli akış hizmetlerinize erişmek için VPN'yi açın.

100 milyondan fazla yükleme ile Avast Mobile Security & Antivirus, antivirüs korumasından çok daha fazlasını sunar. Diğer özellikler:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Uygulama Kilidi
✔ Hırsızlığa KarĢı Koruma
✔ Fotoğraf Kasası
✔ VPN (sanal özel ağ)
✔ Güç Tasarrufu
✔ Gizlilik İzinleri
✔ RAM Yükseltme
✔ Önemsiz Temizleyici
Shield Web Kalkanı
✔ Wi-Fi Güvenliği
✔ Uygulama Bilgileri
✔ Virüs Temizleyici
✔ Wi-Fi Hız Testi

Ne var ne yok
VPN (Sanal Özel Ağ) - En sevdiğiniz ücretli akış hizmetlerine her yerden erişmek için çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyin ve konumunuzu değiştirin.

Uygulama Analizleriyle tanışın - Her gün telefonunuza bakarken ne kadar zaman harcadığınızı hiç merak ettiniz mi? Favori güvenlik uygulamanızın içinde sizin için bir çözüm geliştirdik.

Gelişmiş koruma için üstün özellikler:
■ Kamera Kapanı: Telefonunuz çalınırsa gizlice hırsızın fotoğraflarını ve seslerini çekin.
■ Bilinen Son Konum: Cihazınızın pili bitmeden önceki son yerini kontrol edin.
■ Sim Güvenliği: SIM değişikliğinden sonra cihazınızı otomatik olarak kaybolmuş olarak kaydedin.
■ Uygulama Kilidi: Herhangi bir uygulamayı PIN kodu, desen veya parmak izi şifresi ile kilitleyerek hassas içeriğinizi güvenli ve gizli tutun. Onlara yalnızca siz erişebileceksiniz.
■ Reklamları Kaldır: Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs deneyiminizden reklamları kaldırın.
■ Avast Doğrudan Destek: sorularınıza hızlı yanıt almak için doğrudan app Avast başvurun.

Ayrıntılı Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs

■ Antivirüs Motoru: Casus yazılımlar, Truva atları ve daha fazlası dahil olmak üzere virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini otomatik olarak tarayın. Web, dosya ve uygulama taraması tam mobil koruma sağlar.
■ Uygulama Bilgileri: Cihazınızdaki her bir uygulamayı kullanarak ne kadar zaman harcadığınızı keşfedin ve telefon yaşam dengenizin kontrolünü geri alın.
■ Önemsiz Temizleyici: Size daha fazla yer açmak için gereksiz verileri, gereksiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve artık dosyaları anında temizleyin.
■ Fotoğraf Kasası: Fotoğraflarınızı bir PIN kodu, desen veya parmak izi şifresiyle koruyun. Fotoğrafları Apps Kasası'na taşıdıktan sonra tamamen şifrelenir ve yalnızca sizin için erişilebilirdir.
■ Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıları, Truva atlarını, reklam yazılımlarını ve casus yazılımları tarayın ve engelleyin (gizlilik ve güvenli web'de gezinme için, örneğin Chrome). Ayrıca yanlış yazılan URL'leri de düzeltir.
■ Wi-Fi Güvenliği: Genel Wi-Fi ağlarının ve e-posta mesajlarının güvenliğini kontrol edin, güvenle göz atın ve her yerden güvenli çevrimiçi ödemeler yapın.
■ Güç Tasarrufu: Wi-Fi, veri senkronizasyonu, Bluetooth ve ekran ayarları gibi pil boşaltma ayarlarını yaparak cihazınızın pil tüketimini azaltır.

Bu uygulama Aygıt Yöneticisi iznini kullanır. Bu izin, cihazınızı my.avast.com adresinden uzaktan kilitlemenizi ve silmenizi sağlar.

Bu uygulama, görme engelli ve diğer kullanıcıları kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.

Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner Ek Bilgileri

  • Son Version:

    6.27.3

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-14

  • Gereksinimler:

    Android 5.0+