Bebek piyanosu – çocuklar için öğretici oyunlar

Bebek piyanosu – çocuklar için öğretici oyunlar

5 üzerinden 5 puan

Bebek piyanosu – çocuklar için öğretici oyunlar Hakkında

Bebek piyanosu 1 ila 6 yaş arası çocuklar için müzik oyunudur. Çocuk oyunumuz, yeni yürümeye başlayanlar için 5 eğlenceli ve eğitici aktivite içerir. Oğlanlar ve kızlar için olan öğretici oyunumuz, çocuklarınızın yaratıcılığını, müzik kulağını, el-göz koordinasyonunu, ince kas becerilerini ve dikkatini geliştirmesine olanak verir. Bebek piyanosu okul öncesi, kreş ve anaokulu eğitimi için idealdir. Ayrıca otizm gibi gelişimsel bozuklukları olan çocuklar için de uygundur.
Bebek piyanosunda çocukların seçebileceği 5 aktivite bulunmaktadır:
Çocuk şarkıları. Çocuğunuzun keyfini çıkarması için 8 klasik şarkı bulunmaktadır:
- Jingle Bells
- Mutlu Yıllar
- Twinkle Twinkle Little Star
- Old MacDonald Had a Farm
- Pop Goes the Weasel
- The Muffin Man
- Wheels on the Bus
- Five Little Monkeys
Yeni yürümeye başlayanlar için Müzik Enstrümanları. Çocuklar çeşitli enstrümanları kullanabilir – piyano, davul, zil, flüt, gitar, trompet, armonik ve tef. Güzel karakterler içerin harika animasyonlar, 2 ila 5 yaş arasındaki çocuklar için muhteşem bir deneyim sağlayacaktır.
Çocuklar için sesler. Sadece eğlenceli olmakla kalmayıp aynı zamanda eğitici de olan, bu aktivite, çocuğunuzun farklı hayvanların, araçların ve daha fazlasının seslerini öğrenmesine olanak verecektir! Bebek piyanosu, çocuklar için 6 muhteşem sette 60 harika ses içerir:
- Hayvan sesleri
- Araç sesleri
- Çocuk sesleri
- Robot sesleri
- Uzaylı sesleri
- Çevre sesleri
Ninniler. Tatlı çocuğunuzun uykuya dalmasına yardım edecek 8 muhteşem ninni. Çocuğunuzun, sakinleştirici bir ses dinleyerek uykuya dalarken, izlemek için güzel bir karakter seçmesine izin verin.
Çocuklar için oyunlar. Seçebileceğini 8 eğitici müzik oyunu. Bimi Boo’nun farklı yerlerde maceralarında ona yardım edin. Kızlar ve oğlanlar için olan çocuk oyununda çocuğunuzun müzik aşkını geliştirmesine olanak verin. Yeni yürümeye başlayanlar için olan oyunlar 1, 2, 3, 4 ve 5 yaş için idealdir.
Babek piyanosu, oynamak için Wi-Fi gerektirmeyen bir oyundur. Hem oğlanlar hem kızlar, bebek oyunumuza bayılacaklar.

Aşağıdaki içerik ücretsiz olarak kullanılabilir:
- 20+ ortam sesi.
- 2 müzik enstrümanı.
- 2 popüler şarkı.
- 2 bebek oyunu.
- 2 ninniler.
Lütfen ek içeriğin kilidini açmak için uygulama içi satın alımın gerekli olduğunu lütfen unutmayın.

Bimi Boo’da, çocuğunuza en iyi deneyimi yaşatmak için uğraşırız. Uygulamalarımızda asla sinir bozucu reklamlar görmezsiniz. Geri bildirimlerinizi ve tavsiyelerinizi almaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Bebek piyanosu – çocuklar için öğretici oyunlar Ek Bilgileri

  • Son Version:

    3.3.12

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-03-17

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+