Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free

5 üzerinden 4.7 puan

Bitdefender Antivirus Free Hakkında

Bitdefender’ın ödüllü antivirüs korumasını yanınıza alın!

Bitdefender'ın Antivirüs Ücretsiz, Android cihazınızı sektördeki en son virüs algılama ile donatmak için bulut içi tarama teknolojisini kullanan güçlü ve hızlı bir çözümdür. Android'inizi yavaşlatmadan veya pilinizi boşaltmadan. Android'inize yüklemeniz yeterlidir; yapılandırmaya gerek yoktur.

Ve tamamen ücretsiz!

Eşsiz Tespit
Otomatik pilot Android cihazınıza indirilen yeni uygulamaları virüslere karşı otomatik olarak tarar. Antivirus Free, Android cihazlarda hedeflenen tüm virüslerin% 99'undan fazlasını yakalamak için bağımsız olarak onaylanan amiral gemisi mobil güvenlik uygulamamız Bitdefender Mobile Security ile aynı tarama motorlarını kullanıyor. Bu güçlü tarayıcı sizi 7/24 kötü amaçlı etkinliklere karşı korur.

Tüy Işığı Performansı
Antivirüs Ücretsiz, virüs imzalarını doğrudan Android cihazlara indirmek ve depolamak yerine, buluttaki hizmetleri kullanarak salgınlara karşı en son korumaları çevrimiçi olarak kontrol eder. Bu sadece süper hızlı taramalarla değil, pil ömrü ve cihaz performansı üzerinde sıfıra yakın etkiyle de sonuçlanır.

Sorunsuz Çalışma
Endişelenme. Hiç. Uyuyabilirsiniz, ancak tüm uygulamaları şüpheli etkinliklere karşı kontrol eden akıllı bir kurulum tarayıcısı Autopilot olmaz. Tehlikeler ve virüsler herhangi bir zarar verilmeden önce engellenir.

Sıfır Yapılandırma
Bitdefender Antivirus Free, tüm Android tehditlerine karşı temel antivirüs koruması sunar. Mobil kötü amaçlı yazılımlara karşı etkili bir koruyucu görevi gören kurulumdan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca, Autopilot yüklediğiniz yeni uygulamaları otomatik olarak tarar.

Android Cihazlar için Toplam Güvenliğe Yükseltme
Bitdefender Mobile Security'ye yükseltin ve yalnızca yukarıdaki özelliklerin tadını çıkarmaya devam etmekle kalmayacak, aynı zamanda bir dizi ek üstün yetenek kazanacaksınız. Çevrimiçi görüntülediğiniz sayfaların gerçek zamanlı olarak taranmasının yanı sıra Android cihazınızı kaybolması veya çalınması durumunda kilitleme, bulma ve silme özelliğini de içerir.

14 günlük Deneme Sürümünü şimdi indirin - http://bit.ly/IaeJ0g

Bitdefender Antivirus Free Ek Bilgileri

  • Son Version:

    3.82.768

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-03-30

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+