Çocuk doktoru: diş hekimi

Çocuk doktoru: diş hekimi

5 üzerinden 5 puan

Çocuk doktoru: diş hekimi Hakkında

Çevremizdeki insanlar gülümseyince hepimiz seviyoruz. Sokaktaki birisi bize bir gülümseme verirse iyi olur ve mutluluk duyarız. Ancak gülümseme güzel olmak için dişlerinize iyi bakmanız gerekir. Bu, evcil hayvanlarınız için de geçerlidir, çünkü çocukluk çağındayken her çocuk vardı. İnsanlar gibi bazen dişlerini de tedavi etmeleri gerekir. Bu özel bir doktor tarafından yapılabilir - diş hekimi.

Dikkatinize, çocuklar için heyecan verici bir oyun - bir diş hekimi (veteriner klinik) sunuyoruz.

Bu eğlenceli oyunda, çocuğunuz gerçek bir diş hekimidir ve rehberliğinde hayvanlar için bir hastane bulunur. Çocuğa çok önemli ve sorumlu bir görev emanet edildi - dişleri tatlı sevdikleri için şiddetli ağrıyan dört ayaklı yavrularının tedavisi.

Onların gerçek dişhekimliği ofisinde tedavi etmesi, dişlerin dört ayaklı dostlarını plaktan temizlemek, onları hizalamak, ameliyat yapmak, çukurları çıkarmak ve doldurmak için maşalar, saçlı balyalar, Burmashin ve diğerleri gibi çeşitli tıbbi aletler kullanın . Sonuçta, hepsinin yardımına ihtiyacınız var. Ona göre, hayvanlar size minnettar kalacak ve minnettar olacak.

Bir veteriner gibi çocuklar için oyun geliştirme, çocuğunuzun genel gelişimine katkıda bulunur. İnce motor becerileri, hareketlerin koordinasyonu, görsel algılama, dikkatlilik ve gözlem geliştirmeye yardımcı olurlar, bebeğe hayvanlara nasıl davranacaklarını gösterebilir, onlara bakabilirler.

Bir diş hekimi gibi çocuklar için yaptığımız oyunlarımız, yalnızca evcil hayvanlarını sevgi ve saygı ile tedavi etmeyi değil, aynı zamanda kendi dişlerini korumak için öğretecek, günde birkaç kez temizlemeyi unutmayın, çünkü diş hekimine gitme En hoş eğlence.

Çocuğun kapsamlı bir şekilde gelişmesi amacıyla, çocuklar için temel motor ve diğer becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak ve eğlenip, boş zamanlarını geçirmek için eğlenceli, eğlenceli ve eğlenceli olan çocuklara yönelik uygulamalar ve eğitim oyunları oluşturuyoruz.

Tek ihtiyacınız olan şey oyun yüklemek, kurmak ve oynamaya başlamaktır ve gelecekte çocuğunuz dünyadaki en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden birini seçebilir - diş hekimi.

Http://yovogames.com adresini ziyaret ettiğinizden emin olun ve ayrıca şu adreste bulunmaktayız:
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
Twitter: https://twitter.com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.com/yovogames

Çocuk doktoru: diş hekimi Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.1.6

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-01-15

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+