Çocuk oyunları: Maşa ve Ayı

Çocuk oyunları: Maşa ve Ayı

5 üzerinden 4 puan

Çocuk oyunları: Maşa ve Ayı Hakkında

YENİ OYUN! Burada dikkatinizi çekmek için gururla sunuyoruz: ücretsiz aile oyunları Masha ve Bear. Çocuklarınız karikatürlerden hoşlanıyor mu? Ve monoton oyunlardan çok mu çabucak bıkıyorlar? Ve küçük oyunları indirmek için bir yer bulmak için zamanınızı boşa harcamak istemiyorsunuz? Bir çözüm var! Ücretsiz aile oyunları Masha and Bear, çocuklar ve yetişkinler için harika oyunlar serisi!

Herkes, en sevdiği karakterlerin komik maceraları hakkında çizgi film izlemeyi sever. Ama şimdi siz ve çocuğunuz bu maceralara kendiniz katılmak için harika bir fırsatınız var. Çok çeşitli oyunlar bulacaksınız. En sevdiğiniz karikatürün anları olan görüntülerin büyük ve renkli bulmacalarını çözmeye başlayın. Bulmacalarımızın bu türdeki standart oyunlardan farklı olduğunu bulmak çocuklar şaşırır. Karikatürlerden gelen görüntülerle basit ama eğlenceli çizilmeye çalışın. Ancak, görüntü toplamaktan sıkılacaksanız, evin dışına çıkan balonları patlatmaya başlayın. Ve bir dizi oyuncak toplamaya zaman ayırmak ve sıcak hava balonunda büyüleyici bir yolculuğa göndermek için balonları çabucak açmanız gerekiyor!

Eğitici ve eğlenceli öğeler Bulmacalar ve Anılar'da (Çiftler) birleştirilir. Görsel hafıza ve mantıksal düşünce geliştirirler. Oyun Bağlantı Noktaları hareket koordinasyonunun gelişimi için iyidir. Noktaları birbirine bağlayın ve karikatürlerden komik bir karakter ödülü alırsınız. Çocuğu sıyırmak gibi ebeveynlerin yanı sıra çocuklar da, özellikle bu çizik oyunlar en sevdikleri karikatür karakterleriyle bir araya geldiğinde. Çocuklar ve yetişkinler karikatürleri izlemekten hoşnutlar, bu nedenle bu oyun tüm ailelere uygundur! Ancak karikatürleri sevenler için en büyük sürpriz, oyun Meşa fotoğrafçısını bekliyor. Çocuk, Masha serisi ve Ayı'nın kahramanlarıyla güzel bir resim çizmek zorundadır. Fakat fotoğraf çekmekten yoruluyorsanız, Spot The Pair, Pop Balonlar, Scratch resimler, Yapbozlar veya Kids'le En Sevdiğiniz Karikatürler ile Noktaları Bağlayın oynamaya yeniden başlayın!

Bir macera için devam edin! Kendinize ve çocuğunuza neşe verin. Aile oyunlarımız sizi şaşırtacak. Aile oyunlarımızı Masha ve Bear'ı kesinlikle ücretsiz oynayın!

Çocuk oyunları: Maşa ve Ayı Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.4.0

  • Yayınlama Tarihi:

    2019-08-21

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+