Çocuklar İçin Hayvan Çiftliği. Çocuk Oyunları.

Çocuklar İçin Hayvan Çiftliği. Çocuk Oyunları.

5 üzerinden 3 puan

Çocuklar İçin Hayvan Çiftliği. Çocuk Oyunları. Hakkında

Anaokulu çocukları için eğitici oyunlar günümüzde çocuklar için eğitim almanın en popüler yoludur. Ayrıca çocuk oyunlarımız okul öncesi eğitiminde küçük çocuklara yardımcı olacaktır.

Küçük bebekleriniz hayvanlara tapıyor, hep merak ediyorlar mı? Çiftlikte evcil hayvanları öğrenmek, hayvan sesleri, onlara bakmak, bebekler için eğitici oyunumuzdur. Bu eğitici oyunlarda, küçük çocuklar, çocuklar, okul öncesi çocuklar - 5 yaşın altındaki akıllı anaokulu çocukları için en iyi bedava çiftlik oyunlarından biri - çocuklar için en sevdiğiniz hayvanlarla tanışır, nerede yaşadıklarını, nasıl eğlendirdiklerini, hayvanlar için en çok hangi yiyeceğin ne olduğunu öğrenirsiniz. . Ebeveynler, dadılar, ilköğretim okulu öğretmenleri, ilkokul çocukları eğitimi için yararlı bulabilir.

Kızların ve erkeklerin bir köpek, at, inek, domuz yavrusu, hatta bütün bir tavuk ailesi ile tanıştığı 3-5 yaş arası çocuklar için entelektüel gelişim için önemli olan ücretsiz Çocuk Oyunlarını “Hayvan Çiftliği” ile başlatın. Bunun gibi ücretsiz hayvan oyunları, öncelik sırasını, mantığı ve ince motor becerilerini geliştirir. Hayvanlara iyi bakın, bahçenizi oluşturun ve daha sonra zengin bir ürün toplayın. Küçük çocuklar tarım yeteneklerini keşfederler, hayvan çiftliğinin özü de bakım becerilerini geliştirir.
Eğlendirici bir özellik nedeniyle işleyin ve dahil olun.

Çocuklarımıza sabırlı olmayı, hayvanlara özen göstermeyi, çiftliği düzenli tutma becerisini kazanmayı öğretmek için eğitici çocuk oyunlarımızı "Çocuklar İçin Hayvan Çiftliği" geliştirdik. Çiftlik sakinleri, çocuklar onlara göz kulak olduklarında ve birlikte oynadıklarında mutlu olurlar. Arayüz parlak, kolay anlaşılır, en küçüğü sezgisel oyunu oynayabilir. Seviyeler aynı anda mevcuttur, böylece çocuk seçtiği herhangi bir hayvanla oyuna başlayabilir.
Çocuklar hayvan davranışlarını, gerçek hayatta faydalı özellikleri öğrenirler. Bu ücretsiz anaokulu oyununda çiftlik sahibinin pratik görevlerini ve eğlenceli aktivitelerini hayvanlarla uyumlu bir şekilde birleştirmek istedik. Yani aşağıda bu yürümeye başlayan oyunların yapısını, kilit noktalarını görebilirsiniz.

Oyunun başında, bir havuç yardımıyla havuç yamalarını tavşanlardan korumanız gerekir. Akıllı bir köpek yavrusu eğlenmek ister - havalı bir köpek oyunu yapın, ona bir sopa ya da top atın.

Görev, çiftlikteki atı taze bir samanla beslemek. Atı iyileştirmek için, çocuk çekiç ve çiviler yardımıyla tek tek toynağa at nalı bağlar. O zaman toprağı bir pulluk ile açıp hasadı almalı. Harika hayvan oyunları değil mi?

Hadi bir sebzeyi, meyveyi olan bir ineği besleyelim, örneğin bir limon - C vitamini sağlık için iyidir. Sulu ot, çiçekler, meyveler bile olan bir kaktüs.
İnek sağım sonra gider. Ebeveynler de etkilenebilir. Çayırları daha sonra sulayın ve

Küçük domuzları besledikten sonra çocuk çamurda aktif oyun zamanı düzenler. Küçük domuz yavruları için bir sonraki eğlenceli aktivite köpük banyosunda sıçramaktadır.

Bu çiftlik oyunlarını tavuklar, tavuklar ve horozlar için yaptık. Tahılları yerli kuşların önünde dağıtın, bundan sonra herkesin bıkmasını izleyin. Bir sonraki görevi ünlü bir oyun algoritmasına göre tasarladık: sepeti hareket ettirmek, kıymetli düşen yumurtaları yakalamak - dikkatli olun, tavuklar ellerinden gelenin en iyisini yaptı, böylece muhtemelen bir omlete aşık olacaksınız. Bu çocuk oyunları reaksiyon ve hassasiyet eğitimi için iyidir. Sonra tüm kuşları bir levrekin üzerine koyun, tavukların dışarı fırlayacağı için dikkatli ve sabırlı olun.

Bu eğitici çiftlik oyunlarını, okul öncesi, anaokulu ve küçük çocuklar için, bakımın, sevginin, dostluğun önemini vurgulamak için tasarladık. Çocuklar için çiftlik hayvanları, tarımı anlamak için hazırlık yetenekleri oluşturur.

P.S Anaokulu çocuklarınıza çiftlik hayvanlarını daha iyi anlamak için yaşayan insanlarla gerçek bir çiftlik gösterin.
Bize support@gokidsmobile.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.
Fb'deyiz: https://www.facebook.com/GoKidsMobile/

Çocuklar İçin Hayvan Çiftliği. Çocuk Oyunları. Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.6.22

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-03-13

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+