Çocuklar Öğreniyor

Çocuklar Öğreniyor

5 üzerinden 5 puan

Çocuklar Öğreniyor Hakkında

★★Çocukların Okul Öncesi Eğitimleri için 6 Temel Kategoride Eğitici ve Eğlendirici Oyunlar★★

Uygulama; çocukların okul öncesi (anaokulu) eğitimlerine katkı yaparak renkleri, sayıları, şekilleri, hayvanları, yiyecekleri (meyveleri, sebzeleri) ve taşıtları zevkle öğrenebilmeleri için Tükçe tasarlanmıştır.

Bir uygulama ile okul öncesi ve okula yeni başlayan çocuklar için 6 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunları çocuklarınız zevkle oynayabilir!

Tüm kategorilerdeki nesneler, çocukların kendilerine yakın hissedebilmeleri için 7 yaşındaki oğlum tarafından seslendirilmiştir. Böylece çocukların renkler, sayılar, şekiller, hayvanlar, meyveler ve araçların her harfinin Türkçe nasıl söyleneceğini öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

Çocukların ezberlemekten ziyade gerçekten öğrenebilmeleri amaçlanmıştır.

İnternet bağlantısı gerektirmez!

Her kategoride farklı bir tasarım yapılmış, eğlenceli animasyon ve sesler ile çocukların severek öğrenmeleri amaçlanmıştır.

Çocukların eğitimi için güzel, sevimli, renkli tasarımlar ve resimler kullanılmıştır.

8 farklı dil seçeneği vardır: Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Rusça ve İtalyanca. Böylece çocuklarınızın renklerin, sayıların, şekillerin, hayvanların, yiyeceklerin ve taşıtların farklı dillerdeki anlamlarını öğrenmelerine ve yabancı dil eğitimine giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm telefon ve tabletlere uygundur.

Tamamen ÜCRETSİZ ve uygulama içi satın alma YOKTUR!

Okul öncesi çocukların eğitimi için sayılar (rakamlar); çocukların sayıları (rakamları) öğrenmelerine ve Türkçe sayı saymalarına yardımcı olacaktır; 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9!

Okul öncesi çocukların eğitimi için renkler; çocukların temel renkleri öğrenmelerine yardımcı olacaktır; kırmızı, mavi, pembe, turuncu, sarı, mor, yeşil, gri, siyah, beyaz ve kahverengi! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için şekiller; çocukların temel şekilleri öğrenmelerine yardımcı olacaktır; üçgen, daire, kare, dikdörtgen, yıldız, kalp, ay, artı, küp, silindir ve altıgen. Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için hayvanlar; çocukların popüler hayvanları öğrenmelerine yardımcı olacaktır; aslan, fil, koyun, penguen, köpek, kuş, arı, zürafa, tavşan, tavuk, kedi, maymun, inek, at ve zebra! Türkçe!
  
Okul öncesi çocukların eğitimi için yiyecekler (meyveler ve sebzeler); Çocukların gıdaları öğrenmelerine yardımcı olacaktır; elma, üzüm, ananas, portakal, muz, çilek, limon, kiraz, kivi, karpuz, şeftali, armut, domates, patlıcan, soğan, havuç, mantar, marul, mısır, kabak, patates, sarımsak, salatalık ve biber! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için araçlar (taşıtlar); çocukların popüler taşıtları tanımasına yardımcı olacaktır; araba, bisiklet, ambulans, uçak, kamyon, gemi, itfaiye, motosiklet, tren, polis arabası, helikopter, otobüs, roket, minibüs ve denizaltı! Türkçe!

1 yaşında, 2 yaşında, 3 yaşında, 4 yaşında, 5 yaşında, 6 yaşında, 7 yaşında, 8 yaşında ve 9 yaşında çocuklar için uygundur.

İlkokula hazırlık şimdi çok kolay!

======================================
Bebekler ve Çocuklar için Okul Öncesi 6 Eğitim
Kategorisi:
======================================

★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sayılar.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Renkler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Şekiller.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocuklar için Hayvanlar.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Meyveler
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Sebzeler.
★ Bebekler ve kreş - anaokulu çocukları için Araçlar.
★ Çocuğunuzun renk, sayı (rakam),şekil, hayvan, meyve ve araçların her harfini nasıl yazacağını öğrenmesine yardımcı olacak Türkçe sesler kullanılmıştır.
★ Okul öncesi için eğitici ve eğlendirici oyunlar.
★ Tüm içerik %100 ücretsiz ve Türkçe'dir.

"Çocuklar Öğreniyor" ile okul öncesi çocuklar için 6 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunlar!

Şimdi ücretsiz indir ve ücretsiz oyna!

Çocuklar Öğreniyor Ek Bilgileri

  • Son Version:

    2.2

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-19

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+