DinoLingo

DinoLingo

5 üzerinden 5 puan

DinoLingo Hakkında

Çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulaması artık 50 farklı dilde. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Arapça, Portekizce, Felemenkçe, Rusça, Çince, Kantonca, Yunanca, Korece, Japonca, Tagalogca, Vietnamca, Türkçe, Urduca, Farsça, Hintçe, Lehçe, Macarca, Bulgarca, Sırpça, Çekçe, Slovakça, Rumence, Hırvatça, Fince, İrlandaca, Norveççe, Danca, İsveççe, Hırvatça, Arnavutça, Ermenice, İbranice, Endonezce, Malayca, Latince, Svahili, Tayca, Vietnamca, Ukraynaca, Galce, Hawaii Dili, Kreol, Guceratça, Slovence, Pencapça, Darice ve Kazakça öğren.

DinoLingo'nun ödüllü, çocuklar için dil öğrenme uygulamasında eğlenceli dersler, oyunlar, kitaplar, bilgi kartları, çalışma sayfaları, şarkılar ve çok daha fazlası bulunabilir. DinoLingo dil öğrenme programı hem ebeveynler hem de öğretmenler tarafından önerilir. Reklam ve açılır pencere linklerinin olmadığı çocuklar için güvenli bir web sitesi ve uygulama sunuyoruz.

Çocuklar Burada Ne Öğrenir?

DinoLingo'nun ödüllü programı hedef dildeki en çok kullanılan 200 kelime ve ifadeyi öğretir. Çoğu çocuk birkaç defa video dersleri izleyip oyunları oynadıktan sonra günlük nesneleri öğrenip temel ifadeleri kullanabilir hale gelmektedir.

Hangi Yaş Gruplarına Yönelik?

DinoLingo programları 1 ve 12 yaş arasındaki çocuklar için pedagojik olarak tasarlanmıştır.

Abonelik ve Ödemeler:

Uygulamayı yüklemek ücretsizdir. Ancak DinoLingo'ya tam erişim sağlamak için her bir dil kursuna yönelik şu abonelik seçeneklerini sunmaktayız:

* 1 ay: 19.99 ABD Doları (USD)

Bu fiyatlar ABD vatandaşarı için geçerlidir. Fiyatlar her ülkenin para birimine göre değişkenlik gösterebilir.

Kullanım Koşulları: https://dinolingo.com/terms/
Gizlilik Politikası: https://dinolingo.com/privacy
Müşteri Hizmetleri: https://dinolingo.com/contact-us/

DinoLingo Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.0.8

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-22

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+