Extraordinary Ones

Extraordinary Ones

5 üzerinden 3.7 puan

Extraordinary Ones Hakkında

Netease Yenilikçi Anime 5V5 MOBA Oyunu [Olağanüstü Olanlar] artık mevcut!
Kalıp kırma özelliklerine sahip kahramanlar, ruhlu okul bahçesi sürtünmeleri ve harika eşyalar. Kahramanların mahremiyetini geliştirmeyi ve Mahremiyet Fonksiyonlarının kilidini açmayı unutma!


1. Kampüs Haritasındaki Ruhlu Okul Bahçesi Scuffles
Kahramanlar, savaş kıyafetleri ve büyülü eşyaları ile donatılmış sıcakkanlı ve enerjik bir okulun savaş alanına varırlar. Şiddetli 5v5 karşılaşmaları için 10 oyuncu iki takıma ayrılmıştır. İki ekip, birbirlerinin kulelerini yok etmek ve nihayetinde üs kurmak için bir savaşta bir meydanda körükledi. Diğer takımın üssünü ilk yok eden kazanır.

2.Karma Özellikleri ile Olağanüstü Kahramanlar
Oryantal mitoloji, modern kolejler ve anime tabanlı 34'ten fazla kahraman (lansmandan sonra haftalık yeni kahramanlar eklenir) içerir. Karakter özellikleri abartılıdır ve bazı çağdaş Gen Z unsurlarını ve memleri bir araya getirerek oyunculara kalıp kırma çizgi stili ile dolu bir oyun verir.

3. inanılmaz öğeleri ile gevşek ve çatışma kes
Geleneksel MOBA oyunlarına dayanan 11 büyülü eşya. Oyuncular eşyaları kullandıklarında rastgele nitelik meraklıları alırlar veya düşmanı yavaşlatmak için 'Lanet' veya kendini iyileştirmek için 'İlk yardım' gibi beklenmedik etkiler elde edebilirler. Her öğe bir oyun değiştirici olabilir ve savaşın gelgitini değiştirmeye yardımcı olabilir.

Kahramanların Samimiyetini Geliştirin Samimiyet İşlevlerinin Kilidini Açın
Geleneksel MOBA'ların sıkıcı, duygusuz kahramanlarına elveda deyin ve Olağanüstü Olanların (EO) heyecan verici ve kişiselleştirilmiş kahramanlarını ağırlayın. Oyuncular, savaş yeterliliklerini geliştirerek, başarıların kilidini açarak, kahramanla ilgili öğeleri toplayarak ve gizli içeriğin kilidini açmak için kahramanlarla olan samimiyetlerini artırabilirler.

5.Benzersiz Sosyal Sistem Oyunda Arkadaş Edin
Diğer MOBA oyunları ile karşılaştırıldığında, EO benzersiz bir sosyal sistem sunar, oyuncular oynarken arkadaş olabilirler.
EO, Yıldız Oynatıcı, Arkadaşınızın Anları, Yakındaki kişiler, Sarsıntı, QR Tarayıcı ve daha fazlası gibi çeşitli sosyal işlevlerle donatılmıştır.


Daha iyi bir anime temalı deneyim için Aki Toyosaki ve Koyasu Takehito gibi üst düzey Japon ses aktörleri her kahramanın kendine özgü karakterlerini sunar. Tatlı, narsisistik ya da her neyse, ilk duruşmada ideal kahramanınızı bulacaksınız! 


*Bize Ulaşın
Heyecan verici etkinlikler ve en son oyun içi haberler için web sitemizi ve SNS'i takip edin!
Twitter: twitter.com/ExtraordOnesGlobal
Youtube: www.youtube.com/channel/UCKtn5e4zIlQGRMgF6PM0EmA?view_as=subscriber
Facebook: fb.me/Aşırı OlağanüstüOnesGlobal

Depolama izni oyunun başlatılması için önemlidir (Oyun dosyasını telefon belleğine kaydet),lütfen oyun başladıktan sonra erişim verin.

Fotoğraf çekmek ve oyuna yüklemek istiyorsanız kamera izni gereklidir, lütfen bu işleve ihtiyacınız varsa erişim verin.

Yakındaki oyuncularla oynamak için konum izni gereklidir, lütfen bu işleve ihtiyacınız varsa erişim verin.

Extraordinary Ones Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.1.100

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-08

  • Gereksinimler:

    Android 5.0+