IG Saver for Instagram (Photo, Videos, & Story)

IG Saver for Instagram (Photo, Videos, & Story)

5 üzerinden 5 puan

IG Saver for Instagram (Photo, Videos, & Story) Hakkında

Hızlı bir şekilde Instagram Downloader ve IGTV'den HD fotoğraflar, hikayeler veya videolar indirin. Instagram hikayeleri, fotoğraflar için süper hızlı🚀 ve% 100 ücretsiz bir uygulama.

Giriş yapmadan Instagram resimlerini ve videolarını kolayca indirebilen veya yeniden gönderebilen bir uygulama mı arıyorsunuz? Bu Insta indirme ve repost uygulaması kesinlikle ne istiyorsun!

IG'nin akışında olduğunuzu ve bir fotoğraf veya videoyla ilgilendiğinizi, fotoğrafı veya videoyu kaydetmek ve çevrimdışı olarak incelemek veya arkadaşlarınızla paylaşmak veya Instagram veya diğer sosyal medyaya yeniden yayınlamak istediğinizi düşünün. Öyleyse nasıl?


Instagram ve Repost Instagram uygulaması için Fotoğraf ve Video Instagram Downloader, IG fotoğraflarını ve videolarını basit adımlarla kaydetmenize yardımcı olabilir.

Instagram'ın akışında olduğunuzu ve bir fotoğraf veya videoyu sevdiğinizi, fotoğrafı veya videoyu kaydetmek veya arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizi veya IG veya diğer sosyal medyaya yeniden yayınlamak istediğinizi düşünün.

Bunların bir IG video indiricisini ve fotoğraf tasarrufunu kötü bir şekilde istediğiniz zamanlar olduğunu biliyoruz. Yazık! Aramanız burada sona eriyor. InstaSave, instagram için bir fotoğraf ve video indirici, istediğiniz her şey!

Adından da anlaşılacağı gibi, InstaSave instagram için bir fotoğraf koruyucu ve video indiricidir. Insta save, sadece getirdiği büyük yardımcı program için instgram kullanıcıları tarafından çok sevilen bir uygulama olur.Uygulamanın kullanımı da çok kolay ve hızlıdır.

Artık sevdiğiniz tüm fotoğraf ve videoları IG'de saklayabilir ve aynı zamanda yeniden gönderebilirsiniz. InstaSave, instgram video indiricisinin kullanımı% 100 ÜCRETSİZDİR.

İşte Insta Save & downloader'ın Instagram kullanıcılarına neler sunduğuna hızlı bir bakış.

→ Fotoğrafları veya videoları yeniden yayınlayın.
→ InstaSave kullanarak instagramdan galerinize fotoğraf kaydedin
→ InstaSave bir IG video indiricisi gibi davranır
→ Etiketleri ve açıklamaları instagramdan kopyalayın
→ IG'ye veya başka bir platforma kolayca yeniden gönderin
→ Giriş gerekmez, Insta Kullanımı
→ InstaSave çok hafif, sadece birkaç MB
→ Instagram'dan yüksek kaliteli görüntüler ve videolar alın
→ Instagram için Fotoğraf İndirici ve Video İndirici


Instagram'dan video ve fotoğraf indirmek için InstaSave'i nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır. Bunu yapmanın iki yolu vardır.

Bağlantıyı IG'den kopyalayın ve Instasave'e yapıştırın. "İndir" i tıklayın ve işiniz bitti!

VEYA

Görüntüyü / videoyu InstaSave ile paylaşmak için Instagram'daki paylaşım seçeneğini kullanın. InstaSave otomatik olarak URL'yi getirir. Şimdi "indir" i tıklayın. Hatta Repost yapabilirsiniz.İnanılmaz derecede basit, değil mi?

Evet, Insta Save uygulamasına aşık olacak ve IG kullanan tüm arkadaşlarınıza Instagram video indiricisini tavsiye edeceksiniz.

Insta Save ile ilgili bir başka harika şey de Instagram'a giriş yapmanızı istememesi. Evet, üçüncü taraf bir uygulamadan IG'ye giriş yapmanın güvenli olmayabileceğini anlıyoruz. Bu yüzden bunu sizin için aklımızda tuttuk.

InstaSave, insta'dan indirdiğiniz fotoğraflarınızın ve videolarınızın yüksek kaliteli içerik olmasını sağlar.

Aşkla yapıldı,
Team Insta Save, Instagram'ın Fotoğraf ve Video İndirici (Repost IG)


** Insta Save uygulamasının kullanımı hakkında sorumluluk reddi:

- Instagram kullanıcı telif hakkı prosedürlerine göre, onları yeniden göndermek istiyorsanız, Instagram Instagram yayınının sahibinden izin almanız gerekir
- Insta Save kullanarak Instgram'dan getirilen bir video veya fotoğrafın yetkisiz bir şekilde gönderilmesinden kaynaklanan fikri mülkiyet ihlallerinden sorumlu değiliz
- InstaSave uygulaması Instagram ile ilişkili değil.

IG Saver for Instagram (Photo, Videos, & Story) Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    1.1.5

  • Publish Date:

    2020-04-09

  • Requirement:

    Android 5.0+