IKARUS TestVirus

IKARUS TestVirus

5 üzerinden 5 puan

IKARUS TestVirus Hakkında

Not: Bu uygulama gerçek bir virüs DEĞİLDİR, sadece Android güvenlik çözümünüzün işlevselliğini test etmek ve test etmek için kullanabileceğiniz zararsız bir test dosyası değildir.

"IKARUS TestVirus", tüm profesyonel anti-virüs programları tarafından tanınması ve daha sonra gerçek bir virüs gibi işlem görmesi gereken "EICAR Standart Anti-Virüs Test Dosyası" * içerir.

Bu uygulama, güvenlik uygulamalarının işlevselliğini test etmek ve bir tehdit durumunda uygulamanın davranışını gözlemlemek için kullanılabilir: IKARUS test virüsü “gerçek” bir haşere gibi ele alınmalı ve enfeksiyondan önce kullanıcı tarafından zararsız hale getirilmelidir uyarılır ve dosya silinir.
Android güvenlik uygulaması IKARUS mobile.security, dosya tanındığında "IKARUS TestVirus" mesajını görüntüler, diğer antivirüs programları dosyayı yeniden adlandırır ve sadece bir virüs veya kötü amaçlı yazılım olarak sınıflandırır.

IKARUS mobile.security'yi indirin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ikarus.mobile.security

*) http://www.eicar.org

IKARUS Güvenlik Yazılımı Hakkında

IKARUS Güvenlik Yazılımı, AntiVirus & Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma, Hizmet Olarak Güvenlik, Endüstriyel Uygulama Kontrolü ve uç noktalar için Gelişmiş Kalıcı Tehdit Korumasına odaklanan yazılım endüstrisinde Avusturyalı bir öncüdür. Şirket 1986 yılında kurulduğundan beri güvenlik çözümleri geliştiriyor ve bu da onu dünyadaki ilk anti-virüs üreticilerinden biri haline getiriyor.

IKARUS Güvenlik Yazılımı ürün yelpazesi, özel kullanıcılardan kurumsal müşterilere ve OEM ortaklarına kadar etkili ve etkili güvenlik çözümleri sunar. IKARUS scan.engine etrafında geliştirilen temel teknolojiler de şirketi bir teknoloji servis sağlayıcısı olarak başarıyla konumlandırdı.

IKARUS TestVirus Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.0.5

  • Yayınlama Tarihi:

    2019-10-11

  • Gereksinimler:

    Android 4.0+