Learn English for Kids

Learn English for Kids

5 üzerinden 5 puan

Learn English for Kids Hakkında

Yeni bir dil öğrenmek söz konusu olduğunda, çocuklarınız ne kadar küçükse, onlara ikinci, hatta üçüncü bir dil öğretmek o kadar kolay olur. "Çocuklar için İngilizce - İngilizce Dil" günlük kelime çocuklarınızı tanıtmak için tasarlanmış bir eğitim oyunu. Bu oyun çocuğunuza ses, animasyon ve flash kartlarla yeni kelimeler öğretmek için tasarlanmıştır. Eğlenceli, ücretsiz ve 1 ila 7 yaş arası çocuklar için mükemmeldir.

* Kategoriler şunlardır: Hayvanlar, Ev Eşyaları, Banyo ve Banyo, Sebze, Meyve, Gıda, Vücut, Dış, Araçlar, Sayılar, Şekiller, Duygular, Eylemler ve Giysiler. Tüm kelimeler İngilizcedir.

Tüm kelimeler profesyonelce doğru bir aksanla kaydedilir. Çok küçükken bir dil öğrenen çocukların, başka bir dili konuşurken “yabancı” aksanına sahip olmama ihtimalinin çok daha iyi olduğu tespit edilmiştir.

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi küçük çocuklar ve çocuklar için eğlenceli bir eğitim aracına dönüştürün! Çocuğunuza İngilizce tanıtın ve onlara ilk kelimelerini İngilizce olarak öğretin! Bedava!

Küçük çocuklar öğrenmekten zevk alırlar. Aynı yaklaşım yeni bir dil öğrenen çocuklar için de geçerlidir. Dil öğrenmeyi çok eğlenceli ve kolay hale getirdiğinden, bu uygulama aslında bunun için en iyi yoldur. Çocukların eğlenirken ne kadar hızlı bir şekilde yeni bir dil (İngilizce) seçmeleri şaşırtıcı!

"Çocuklar için İngilizce - İngilizce Dil" 150'den fazla kelime içerir ve tüm kelimeler İngilizce'dir. 15 flash kart kategorisi vardır. Kullanımı basit. Bir kategori seçin, flash kartları inceleyin ve animasyonlarla etkileşime geçin. Hayvan Flashcards ve Araç Flashcards bebekler / küçük çocuklar için yeni sesler keşfetmek için ses ve animasyonlar var. Bu eğitim flashcard oyunu çocuklarınıza yeni kelimeler öğretmek için harika. Güçlü bir kelime dağarcığı oluşturmak, dil ve telaffuz becerilerini öğrenmek çocuklar, küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için hiç bu kadar kolay ve heyecan verici olmamıştı!

* Kategoriler şunlardır: İlk Hayvanlar, Ev Eşyaları, Banyo ve Banyo, İlk Sebze, İlk Meyve, İlk Gıda, Vücut, Dış, İlk Araçlar, İlk Sayılar, İlk Şekiller, Eylemler, Duygular ve İlk Giysiler. Tüm kelimeler İngilizcedir.

- Yüksek kaliteli, parlak, gerçek hayattaki resimler yeni kelimeleri öğrenmeyi eğlenceli hale getirir
- Eğlenceli animasyonlar ve sesler
- Çocukların doğru öğrenmesi için kelimelerin telaffuzunu interaktif, yardımcı sesli anlatım
- İlgi Çekici Sesler
- Bir flash karttan diğerine geçmek için okları kaydırın veya tıklayın
- Kendi hızınızda öğrenin
- Çok duyusal öğrenme aracı
- Kullanımı kolay oyun ortamı
- ÜCRETSİZ!
- Bölümler arasında rahatsız edici pop-up reklamlar yok

* Kategoriler şunları içerir: İlk Hayvanlar, İlk Ev Eşyaları, İlk Sebzeler, İlk Meyveler, İlk Gıda, İlk Araçlar, İlk Sayılar, İlk Şekiller, İlk Eylemler, İlk Kıyafetler ve daha fazlası

Oyun ve çocuklarınızla birlikte öğrenin. Rehberlik soruları sormak ve birlikte oynarken çocuklarımızla etkileşim kurmak, çocukların öğrenme deneyimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir ve bu oyunun eğitim değerini artırabilir.

Umarım siz ve çocuklarınız bu eğitici oyunu severler. Eğer isterseniz, lütfen bize 5 yıldız oranı. Kullanıcılarımızdan geri bildirim almayı seviyoruz. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bize e-posta gönderin: toofunnyartists@gmail.com

Learn English for Kids Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.0.2

  • Yayınlama Tarihi:

    2018-04-21

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+