Nitro Nation

Nitro Nation

5 üzerinden 4.6 puan

Nitro Nation Hakkında

Bir seferde 1/4 mil hayat yaşayanlar için, Nitro Nation en bağımlılık drag yarış oyunu!

Düzinelerce gerçek lisanslı otomobili yarış, mod ve ayar. Bir takım başlatın, arkadaşlarını davet edin, turnuvalar kazanın. Gerçek zamanlı olarak diğer yarışçılar ile araba parçaları ticaret ve rüya araba inşa!


ARAÇLAR-Supercars ve Exotics? Kontrol. Tunerler ve Sokak yarışçıları? Kontrol. Klasik ve Modern kas? Emin ol! En iyi kısım? Oyuna her zaman daha fazlası geliyor!

Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi en iyi uluslararası otomobil markalarından 100'den fazla gerçek otomobilimiz var!


FUAR OYNA - beklemek zorunda olduğunuz "yakıt" yok. Arabalar veya yükseltmeler için "teslim süresi" ücretsiz. Her araç rekabetçidir ve "premium" yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgilidir.


GERÇEK YARIŞÇILAR & TAKIMLAR - hepimiz çok oyunculu yarışlarla ilgiliyiz, her zaman sokakta veya pistte sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip vardır. 1/8 ila tam mil arasında herhangi bir mesafeye yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya oluşturun, mürettebatınızla turnuvalar kazanın, skor tablosu sıralamasında yükselin veya sinirlerinizi bahis yarışlarında test edin.

Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, tüm dünyadaki arkadaşlarınız ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümleri ile Dünya Çapında Altın Elit Yarış bölümüne yükselin!

EPİK YÜKSELTMELER - 3 farklı satış sonrası planı ile 33 benzersiz otomobil bileşenini yükseltin ve geliştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün en iyisi bir drag yarış makinesi oluşturun. Hiç 800 HP Volkswagen Golf'ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün olur.

KİŞİSEL DOKUNMATİK - Sürükle aracınızı serin çıkartmalar ile özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Kendi özel boya renginizi seçin ve her bit için bitirin. Aracınıza benzersiz bir görünüm vermek için gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantlarını ekleyin, satış sonrası tamponları, etekleri ve spoileri takın!

CAR GEEKS HOŞGELDİNİZ - CarX Fizik Motoru tarafından desteklenen, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz - her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışır. Viteslerinizi ayrıntılı teknik özellikler, dyno grafikleri, dişli şemaları ve gelişmiş yarış istatistikleri ile ayarlayın, yarış bilginizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.


MUHTEŞEM TOPLULUK
Web sitesi: https://goo.gl/ZfcbGQ
Facebook: https://goo.gl/BX4B3u
Twitter: https://goo.gl/rLuvnk
Instagram: https://goo.gl/77mK7N
Anlaşmazlık: https://goo.gl/rqFfxP
Reddit: https://goo.gl/14BBUC

TEKNİK GEREKSİNİMLER
Tam yüklü oyun, dahili depolama biriminizde en az 1,5 GB gerektirir
İşletim Sistemi: Android 4.x ya da higher
Cihaz: 1 GB RAM
Kablosuz: İnternet bağlantısı gereklidir

SORUN GİDERME

Herhangi bir sorunuz varsa, https://goo.gl/BT3Spx adresindeki SSS bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.
veya buradan Destek Ekibi ile iletişime geçin: https://goo.gl/YG8xPP

Gizlilik Politikası: http://creative-mobile.com/privacy-policy/
Kullanım Koşulları: http://creative-mobile.com/terms-of-use/

Nitro Nation Ek Bilgileri

  • Son Version:

    6.7.8

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-03-10

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+