Norton Mobile Security

Norton Mobile Security

5 üzerinden 4.75 puan

Norton Mobile Security Hakkında

Antivirus ile Norton Mobile Security, ödüllü bir mobil güvenlik ve virüs koruması uygulamasıdır.[4] Android cihazlarınızı[2] kötü amaçlı uygulamalar, şüpheli halka açık Wi-Fi bağlantıları, istenmeyen çağrılar ve bilgilerinizi ve paranızı çalmak için tasarlanmış web siteleri gibi çevrimiçi tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.

---------------------------------------------

30 günlük deneme sürümünüzü [1] hemen başlatın! En güvenilir markalardan birinin ürünü olan Norton Mobile Security uygulaması ödüllü [4] mobil güvenlik ve antivirüs çözümüdür.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER (30 Günlük Deneme dahil olmak üzere [1])

★Norton Mobile Insight tarafından desteklenen Uygulama Danışmanı, uygulamalar indirilmeden önce potansiyel gizlilik riskleri, yüksek pil ve veri kullanımı veya izinsiz davranışlar ile ilgili denetler. [3]

★ Android Antivirüs tarama yapar ve cihazınızı yavaşlatabilecek veya zarar verebilecek virüsler taşıyan uygulamaları kaldırmanıza yardımcı olur. Proaktif antivirüs koruması. [3]

★ Gizlilik Raporu uygulamaların kişisel bilgi ve fotoğraflarınızı dünyanın neresine gönderdiğini gösterir

★ Wi-Fi Güvenliği, Wi-Fi güvenli değilse veya ortadaki adam (MITM) saldırısı olarak bilenen, aynı ağda bilinmeyen bir tarafın çevrimiçi etkinliğinizi izlemesi durumunda sizi uyarır.

★ Web Koruması, tercih ettiğiniz tarayıcı, uygulama, SMS, e-posta ve kare kodları kullanırken sahtekarlık (kimlik avı amaçlı) ve kötü amaçlı web sitelerini tespit etmeye ve bu web sitelerinde gezinmenizi önlemeye yardımcı olur.

★ Arama Engelleme, belirli telefon numaralarından veya anonim ya da bilinmeyen numaralardan gelen aramaları otomatik olarak engellemenizi sağlar (yalnızca akıllı telefonlar).

★ Sistem Danışmanı, işletim sisteminizde güvenlik açıkları bulunduğunda sizi bilgilendirir; böylece cihazınızı kontrol altına alabilecek veya kişisel bilgilerinizi çalabilecek siber suçlulara karşı cihazınızı korumak üzere harekete geçebilirsiniz.

---------------------------------------------

Antivirüs içeren Norton Mobile Security, proaktif zararlı programları önleme, fidye yazılımı, gözetim riskleri ve antivirüs koruması sağlar.

[1] ABONELİK AYRINTILARI:
◦ Mevcut bir Antivirüs içeren Norton Mobile Security aboneliği olmayan yeni kullanıcılar için. Deneme süresi, geçerli sürüm Google Play mevcut olduğu sürece 30 gün boyunca devam edecektir.
◦ 30 günlük deneme, yıllık aboneliğin etkinleştirilmesini gerektirir (uygulama içi ücretlendirmeye göz atın)
◦ Ödemeyi önlemek için denemenin bitiminden önce bu sayfadan veya Google Play hesabınızdan iptal edin
◦ 30 günlük deneme süresinden sonra iptal edilmediği sürece aboneliğiniz başlayacak ve her yıl otomatik olarak yenilenecektir
◦ Aboneliklerinizi yönetebilir ve satın alma işleminden sonra Google Play Ayarları’na giderek otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz
◦ Yıllık abonelik, sadece bir cihaz içindir
◦ Para iade garantisi: yıllık abonelikle. İade bilgileri için support.norton.com adresini ziyaret edin
[2] Android çoklu kullanıcı modu desteklenmemektedir
[3] Google Play'de uygulamaların otomatik olarak taranması, Samsung cihazlar haricinde, Android 4.1 veya üzeri sürümlerde desteklenmektedir. Android 4.2 veya üzeri çalıştıran Samsung cihazlar desteklenmektedir.
[4] AV-TEST, Norton Mobile Security için "En İyi Android Güvenlik 2018 Ödülü", Şubat 2019
https://www.av-test.org/en/news/av-test-awards-2018-go-to-symantec/

---------------------------------------------
Geri bildirim ve önerileriniz için destek forumunu ziyaret edin: http://norton.com/nms_support
---------------------------------------------

GİZLİLİK İLKESİ
NortonLifeLock gizliliğinize saygı duyar ve kişisel verilerinizi dikkatle koruyacağına söz verir. Daha fazla bilgi için: https://www.nortonlifelock.com/privacy/gps-english

Bu uygulama Cihaz Yöneticisi izni kullanıyor.

Norton Mobile Security Ek Bilgileri

  • Son Version:

    4.8.0.4518

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-24

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+