Okul öncesi sayma sayıları - matematik oyunları

Okul öncesi sayma sayıları - matematik oyunları

5 üzerinden 5 puan

Okul öncesi sayma sayıları - matematik oyunları Hakkında

Bebeğiniz veya küçük çocuğunuz için eğlenceli ve sezgisel bir eşleme oyunu !
Çocuklar eğlenceli eğitsel oyun yoluyla dilesözlerle öğrenme numaraları keyfine varacaksınız . Numaraları öğrenme ve telaffuz kolay ve eğlenceli ve çocuğunuzun çok seveceksiniz !
Bir uygulamada farklı eğitsel oyunlar :
✔ sayıları öğrenin
✔ saymak öğrenin
✔ ne numaralar demektir öğrenin
✔ matematik öğrenin
✔ mantığını öğrenin
✔ sayı sırasını hatırla

Bir çocuk onlar ait hangi sırayla , ne numaraları öğrenmek için ve o anaokulu başlamadan önce bunları yazmak nasıl başlamalıdır . O okul öncesi ulaştığı zaman onları aşina olacak böylece o bir yaşında olduğunda numaraları , çocuğun maruz başlatın. Çocuğun günlük faaliyetleri içine numaraları entegre ve mümkün olduğunca eğlenceli olarak öğrenme yapmak . Veliler ve okul öncesi öğretmenler numaraları odaklanmak,çocuk, anaokulu başlar zaman dokuz ile sıfır numara tanıma ve yazma rahat olmalıdır .

Yaş 2 ila 3 yılda , genellikle gelişmekte olan çocuklar keşfetmek ve sayma anlamaya başlıyor gösteren , onlar oynarken ' saymak ' için sayı kelimeleri kullanmaya başlar. 4 yaş olarak, birçok çocuk gibi sorulara cevap verebilir ' kaç ? ' ve ' ver ..... ' 10 kadar sayılar için sorular. Onlar ' daha fazla ' ya da az sayıda için ' daha az ' anlıyorum, ama henüz her ' sonraki ' numara ' bir daha ' temsil ettiği ,sayı sistemi , yanisıra doğasını anlamak yok .

Ebeveynler günlük yaşamda sayıkullanır çocuklarının dikkatini çekmek ve sayma ve miktar öğretmek oyunlarda bunları yapmaya teşvik edilmelidir . Çocukluktan başlayarak çocuklar hızlı toplama ve çıkarma ve diğer matematiksel işlemleri öğreneceksiniz . Matematik komik olduğunu çocuklarınız gösterin !

Oyun yoluyla temel matematik becerilerini geliştirmek ise oyunun başından itibaren matematik eğlenceli öğrenme yapar .

Bizim uygulama bakmak için çocuk için eğlenceli renkli görüntüler kullanır . Resimlerin yardımıyla keşif eğitim bir çocuğun dikkatini çekecektir parlak ses sayı olarak numaralarını gösterir . Bir çocuk sayısı gibi görünen ne maruz kaldığında , onu daha sonra sayı kavramını anlamak için daha kolay olacaktır .

Renkli yüksek çözünürlüklü görüntüler , bebeğiniz için komik müzik ve zevk bir sürü! Bu oyun bebek için küçük bir macera . Ona numaraları öğrenir , ana-babasına gösterir izin .
Oyun Anaokulu ve Kreş seviyesi için uygundur .

Bu uygulama tablet ve telefonlar için iyidir .

*** Diğer Özellikler ***
✔ çocuğunuzun matematik öğrenmek için bir iyi yolu!
✔ İngilizce açıklandı Numaraları!
✔ Tüm seviyeler açık çocuksun, oyun kendi kendine çalışma için uygundur.
✔ işlerin içeriği oyunun başında rastgele yaratılmış.
✔ oyun yoluyla öğrenme

Bizim oyun geliştirmeye yardımcı olur herkese teşekkür ederiz.

Okul öncesi sayma sayıları - matematik oyunları Ek Bilgileri

  • Son Version:

    1.7.3

  • Yayınlama Tarihi:

    2019-09-04

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+