Pembepanjur - Evlilik Sitesi, Arkadaşlık, Tanışma

Pembepanjur - Evlilik Sitesi, Arkadaşlık, Tanışma

5 üzerinden 5 puan

Pembepanjur - Evlilik Sitesi, Arkadaşlık, Tanışma Hakkında

Türkiye'nin En İyi Evlilik Sitesi Pembe Panjur'a Üye Ol, Hayat Arkadaşınla Tanış!

Pembe Panjur; doğru eşle tanışma olanağı yaratmanız adına bilimsel karakter analiz testiyle eşleşme sağlayan ve 6 Milyondan fazla üyesi olan bir evlilik sitesidir. Yanıtladığınız test sorularındaki amaç sosyal / kültürel özellikleri ve karakteri size en uygun olan kişiyle eşleşmenizdir. Eşleştiğiniz kişiler arasında aradığınız kriterlere göre arama yapabilir, bu kişilerle mesajlaşma başlata bilir, sohbet edebilirsiniz. Beğendiğiniz profilleri favorilere eklemek, göz kırpmak tamamen ücretsizdir. Paylaşacağınız durum güncellemeleriniz ile birçok partnere aynı anda ulaşabilirsiniz.

Pembe Panjur; doğru eşle tanışma olanağı yaratmanız adına bilimsel karakter analiz testiyle eşleşme sağlayan ve üç milyona yakın üyesi olan bir evlilik sitesi dir. Her yıl binlerce mutlu ve ciddi evliliğe aracı olan Pembe Panjur, şimdi de Google Play Store'da.

Pembe Panjur aslında bir "bilimsel evlilik sitesi" dir. Pembe Panjur sadece bir sevgili bulma sitesi olmakla kalmaz size sağladığı karakter uyumu analizi ile uzun süren arkadaşlıkların, ciddi ilişiklerin ve evliliklerin en sağlıklı şekilde başlamasını sağlar. Diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olarak güvenilir bir ortam sağlar. Telefon ve sosyal ağ hesapları ile onaylanmış profiller ile güvenilir arkadaşlık sitesi ortamı sağlar. Siz de profilinizi ücretsiz bir şekilde onaylayarak daha çok sayıda üye ile güvenli bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Hayatınızın aşkını Pembe Panjur ile bulabilirsiniz.

Eğer siz de erkek ya da kız arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum diyorsanız bu uygulama ile birçok yeni erkeklerle ve kızlarla sohbet etme şansını kaçırmayın. Yalnız kalma, yeni bay ve bayan arkadaşlar bulmak hiç bu kadar kolay ve güvenilir olmamıştı. Pembe Panjur arkadaşlık sitelerinde yaşadığınız kötü deneyimleri geride bırakacak sürekli denetlenen, en güvenilir yeni insanlarla tanışma, canlı chat, canlı mesajlaşma ve canlı sohbet ortamı sunuyor.

Pembe Panjur ile Türkiye’nin her şehrinden İstanbul’dan arkadaşlık, İzmir’den arkadaşlık Ankara’dan, Bursa’dan arkadaşlık ve Eskişehir’den arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışma sitesi olan Pembe Panjur App’i ile de Android telefonunuzda her an sizinle. Artık yeni inşalarla tanışmak için yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak oluşturacağınız profiliniz ile uyumlu olduğunuz birçok kişiyle eşleşecek, eşleştiğiniz üyelerin profillerini inceleyebileceksiniz. Gold Üye özellikleri ile diğer üyeler arasında profiliniz hızlıca öne çıkabilir aşkı bulma şansınızı arttırabilirsiniz. Mesajlaşmaya başladığınız üyelerle sohbet etmek için davet yollamalısınız.

Pembe Panjur İle Sen de Ciddi İlişkine İlk Adımı At!

Aşkı bulma şansınızı ertelemeyin. Şimdi kolayca uygulamayı indirip üyelik oluşturduğunuz hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer Pembe Panjur’a ilk kez üye olacaksanız, uygulamayı indirdikten sonra kaydınızın tamamını doldurmanızı ve böylece hemen eşleştiğiniz kişileri görüntüleyebilmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Pembe Panjur üzerinden evlenen çiftlerimizi görüntüleyebilmek için;
https://www.pembepanjur.com/basarihikayeleri/ linkini tıklayabilirsiniz...

Görüş ve önerileriniz için bilgi@pembepanjur.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Pembepanjur - Evlilik Sitesi, Arkadaşlık, Tanışma Ek Bilgileri

  • Son Version:

    5.1.10

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-02-20

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+