Security Antivirus

Security Antivirus

5 üzerinden 5 puan

Security Antivirus Hakkında

Mobil antivirüs ve güvenlik, yüzleşmemiz gereken en önemli şey. Hassas gizlilik verileri, banka, kişiler, fotoğraflar, Messager bizim cep çok. Virüslerden, Casus Yazılımlardan, Truva Atlarından, kötü amaçlı yazılımlardan, güvenlik açıklarından, reklamlardan, Gizlilik gözetmenlerinden, gasp, kimlik avı ve WiFi casuslarından nasıl korunabilirsiniz? Virüsler nasıl temizlenir ve virüsler nasıl temizlenir? Antivirüs bunu yapmakta iyidir.

Güvenlik içermeyen antivirüs, güvende kalmanıza, gizliliğinizi korumanıza yardımcı olabilir. Şüpheli, temiz virüsler, casus yazılımlar, şantaj ve Truva atları hakkında uyarı.

Bu Güvenlik Antivirüs uygulaması Anti Virüs, Anti Casus Yazılım, virüs temizleyici, virüsleri kaldır, virüs temizliği, Gizlilik Koruması, Önemsiz Temizlik, Temizleyici, Booster, Güvenlik Analizörü içerir.

Güvenlik AntiVirus'un yeni özellikleri:

Güvenlik, Antivirüs, Koruma Virüsü Temizliği
Özel, Fotoğraflar, Banka Bilgileri, Hesap, WhatsApp, Facebook, Messager, vb koruyun Android güvenli ve güvenli tutun, Bu Antivirüs Master.
Cep telefonunuzu küresel çapta en iyi anti virüs koruma hizmetini sunabilen virüs, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı veya Truva atlarından herhangi birinden koruyun. Virüsler, antiVirus Free ve Anti Spy eşyalarını kaldırır.

Ivır zıvır dosya temizleme
Max Depolama alanını boşaltmak, hızı artırmak ve Android cihazınızın performansını artırmak için gereksiz dosyaları temizleyin, kalan dosyaları temizleyin, kullanılmayan apks ve önbellek yok. Telefonunuzu temiz ve hızlı tutun. Virüs Temizleyici, Önemsiz Temizleyici, İnternet tarama Temiz, Küçük Resim, Arama geçmişi, pano ve kullanılmayan apks Clean. Özellikle Facebook, Message, WhatsApp, Snapchat, Instagram, Sistem önbelleği, Küçük Resim vb. İçin temiz Önemsiz Bu temiz mobil için bir usta.

HAFIZA ARTTIRMAK
Bazen uygulamayı uzun süre mi lazım? Sinirlilik ve dayanılmaz. Booster Android telefonunuzu hızlandırabilir ve hızlandırabilir! Mobil'i hızlandırmak, RAM'i boşaltmak ve pil tasarrufu için yeni bir teknoloji kullanıyoruz, normalde belleğin% 30'u serbest bırakılabilir, güçlendirici ile daha fazla kullanılabilir bellek elde edebilirsiniz. Android sisteminin özelliklerini artırmak için kullanıyoruz, kök ayrıcalıklarına gerek yok, güvenli ve verimli. serin artış, değil mi? Oluştur 1 Ana ekrandan kolayca android cihazı hızlandırmak için Boost kısayoluna dokunun.

Gizlilik Riski Algılama
Mobil Güvenlik Analizleri, WiFi Güvenlik Analizleri, Tarayıcı Güvenlik Denetimi, cep telefonunuzun gasp Virüsü, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı veya Truva atlarından uzak olduğundan emin olun.

Tek Dokunuşla Hızlı Güvenlik Taraması
Hem Yerel AntiVirus Güvenlik Motoru hem de Bulut Güvenlik Hizmeti. Virüs, kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı veya Truva atlarını hızlı bir şekilde kontrol edin ve temizleyin.

Cep telefonunuzu koruyun, Güvenlik, Virüs kaldırıldı ve temiz hale getirin.
Antivirüs ile Güvenlik Ücretsiz! % 100 ücretsiz indir, en iyi antivirüs olsun - Güvenlik ŞİMDİ!

Security Antivirus Ek Bilgileri

  • Son Version:

    3.1.1

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-04-19

  • Gereksinimler:

    Android 4.1+