Simpler

Simpler

5 üzerinden 5 puan

Simpler Hakkında

Sıfırdan İngilizce öğrenip bilginizi geliştirirken SIMPLER UYGULAMASI SİZİN İÇİN UYGUN OLACAK.

SIMPLER ÖĞRENME SİSTEMİNDE MEVCUT OLANLAR
★ Bizim bir KNOW-HOW: görsel kurallar ile dilbilgisi öğrenme
★ OLAĞANÜSTÜ BİR PRATİK! Öğrendiklerinizi pekiştirmek için adapte edilmiş İngilizceli dedektif hikayeleri
★ ZİHİNSEL İMAJLI kelime öğrenme
★ Öğrendiklerinizi pekiştirmek için yeni SİMÜLATÖR
★ Dinlediğini anlamak için PRATİK
★ Bilgiyi kontrol etmek ve öğretimdeki boşlukları kaldırmak için CHECKPOİNTLER
★ Yararlı kelimeli günlük sandıklar
★ BEDAVA İngilizce öğrenme fırsatı

İNGİLİZCE DİLİNİ SIFIRDAN ÖĞRENMEK İÇİN EN BASİT VE ETKİLİ ŞEKİLDE KENDİ KENDİNE ÖĞRENME'yi NASIL YARATABİLDİK

1. Yeni başlayanlar için uygun olan en basit İngilizce DİLBİLGİSİ ÖĞRENME SİSTEMİNİ yarattık. İngilizce dilbilgisinin tüm inceliklerini öğrenmek ve anlamak için pek çok kitap karıştırmak zorunda değilsiniz. İngilizceyi atomlara ayırdık, en önemli bilgileri seçtik, kolay anlaşılır yapılara dönüştürdük. Her kural — soruları cevaplama ile hemen pekiştirilen kısa bir yapıdır. Simpler İngilizce kursu ile, İngilizce dilbilgisini kendi başınıza sıfırdan. öğrenebilirsiniz.

2. Basit ve anlaşılabilir bir İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENME SİSTEMİ'ni oluşturduk.Basit bir çeviriye ek olarak, sizin için bilinmeyen bir sözcüğe uyan resimdeki bir eylemi anlatan ve anımsatıcı olarak ek zihin imajını oluşturmanıza izin veren özel olarak hazırlanmış bir çizim görürsünüz. Simpler’ın yeni kelimeleri tekrarlama sistemi, Ebbinghaus unutma eğrisi tarafından hesaplanan ve belirlenen aralıklarla çalışır. Bizimle, İngilizce kelime hazineniz büyüyecek!

3. Sadece İngilizce okuyabilme ve yazabilme yeterli değildir. Aynı zamanda İngilizceyi kulaktan anlayabilmek önemlidir. Bu yüzden, her bir cümleyi anadili İngilizce olanlar seslendirdi, yeni başlayanlar için özellikle çok önemli bir yöntemdir. Ek olarak, PRATİK isimli ayrı bir dinleme bölümünü dahil ettik. Birkaç İngilizce dilbilgisi kuralını okuduktan sonra, pratik bir görevden oluşan bir pekiştirme bloku geçmeye davetlisiniz.

4. Çeşitli etkili görevli sistemine SİMÜLATÖR adını verdik, Türkçeden İngilizceye ve bunun tersi şekilde, sözcük cümleleri yazma eğitimi içeren farklı görevler yelpazesi içeriyor. Görevler doğru cevabı seçme veya klavyeden doğru cevabı girme, bir veya daha fazladan İngilizce dilbilgisi kuralı kullanma becerisini olabildiğince hızlı bir şekilde eğitecek şekilde tasarlanmıştır. Simpler'in İngilizce dersleri, SİMÜLATÖR'un daha önce tamamlanmış derslerinden alıştırmaları içermesi nedeniyle zaman içinde unutulmaz.

5. Düzenlilik bir güçtür! İngilizce öğrenme motivasyonunuzu korumak için, HIZLI TEMPO'nuzu takip ediyoruz. GÜN HEDEFİNİZİ belirleyin ve hızlı temponuzu koruyun. Her gün egzersiz yapın ve sonuçları ilk hafta görün!

6.YILDIZLARI ★ kazanın, derslerin kilidini açın, öğrenme hızını koruyun ve hediyeler alın!

7. ÖZEL: Uyarlanmış İngilizceye sahip Dedektif hikayeleri! İngilizce düşünmeye başlayacak, kelime haznenizi doldurabilir ve konuşma becerini geliştirebilirsiniz.

? BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ
Simpler uygulama ile ilgili önerileriniz varsa, lütfen bize help@simpler.link adresine yazın. Tüm istekleri inceliyoruz ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Simpler Ek Bilgileri

  • Son Version:

    2.20.264

  • Yayınlama Tarihi:

    2020-02-21

  • Gereksinimler:

    Android 4.3+