VPN ve Güvenlik: Ücretsiz Antivirüs ve Temizleyici

VPN ve Güvenlik: Ücretsiz Antivirüs ve Temizleyici

5 üzerinden 3.7 puan

VPN ve Güvenlik: Ücretsiz Antivirüs ve Temizleyici Hakkında

Comodo Mobil Antivirüs gelişmiş telefon koruma özellikleri ve kişisel veri güvenliği özellikleriyle karşınızda. Yüksek performanslı antivirüs motoru, VPN, Bilgi Sızıntısı Tespiti, Güvenli Web ve Uygulama Kilidi özellikleri uygulamalarınızın ve internet kullanımınızın güvenliğini sağlayacak. Tüm bu üst düzey özellikler dışında SD kart koruma, bulut tabanlı tarama ve güncel antivirüs veritabanı hizmetleri ile telefonunuzun güvenliği için tüm önemleri sağlıyor olacağız.


🛡️ Gelişmiş Antivirüs Özellikleri – Bu uygulama, Comodo’nun yüksek seviye antivirüs teknolojisi ile aynı altyapıyı kullanmakta ve bu teknoloji dünya genelinde 1000’den fazla firmanın birinci tercihi konumundadır. Comodo, tüm mobil tehlikelere karşı cihazınızı korumak için tüm saldırı tiplerine karşı (Trojan, solucanlar, ransomware, cryptoware, spyware ve adware) gerekli korumayı sizin için tek bir üründe birleştirdi. Aktif olarak 86 milyon cihaz Comodo ürünleriyle korunuyor ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca Comodo bilinmeyen güvenlik saldırılarını teşhis edip en kısa zamanda güncellemeler yayımlayarak sizin güvenliğinizi ön planda tutar.


🛰️ VPN – Gizliliğinizi korumanın en kısa yolu : Comodo Sanal Özel Ağ bağlantısı. IP adresinizi gizleyerek ve iletişiminizi şifreleyerek VPN internet erişiminizi %100 anonim yapar. Hem wifi hem de mobil bağlantınız üzerinden bağlantı gizliliğinizi sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda internete girdiğiniz ülke konumunu da değiştirebilir, sanki başka bir ülkeden web sitelerini ziyaret ediyor olarak görünebilirsiniz. Bu sayede, ülke bazında engellenmiş içeriklere de erişebiliriniz.


🕵️‍♂️ Bilgi Koruma - Siber suçlular tarfından çalınan bilgiler (örneğin TC kimlik no, kredi kartı numarası, email ve şifreleriniz) Dark Web denilen özel bir web katmanında satılmaktadır. Comodo düzenli olarak Dark Web’I kontrol ederek sizin bilgilerinizin çalınıp çalınmadığını kontrol eder ve size bilgi verir.


Güvenli Web - Tarayıcı üzerinden açılan zararlı siteleri ya da kişisel bilgileri çalmaya çalışan siteleri engelleyerek, tüm kontrolün sizde olmasını sağlar.


🔐App Lock – Uygulamalarınızı şifreniz ile kilitleyin. Comodo App Lock özelliği, izinsiz olarak sizin uygulamalarınıza erişmeye çalışan kişilere karşı koruma kalkanı olur. Bir desen oluşturup uygulamalarınızı o desen ile açabilirsiniz.

🔑 Firewall
Comodo mobil firewall ile, hangi uygulamanın mobil data (5G, 4G/LTE, 3G…) veya Wi-Fi kullanacağını siz belirleyin. Bu sayede gereksiz mobil data kullanımını engelleyebilir, uygulamaların gereksiz veri göndermesini de engelleyerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu özellik root gerektirmemektedir.

📡 Güvenli Wi-Fi
Comodo'nun güvenli Wi-Fi özelliği ile şifresiz ve genel Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda ağ saldırılılarından korunursunuz. Ayrıca ağ durumu ve güvenliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kasa - Kişisel dosyalarınız artık koruma altında. Kasa özelliğiyle dosyalarınızı saklayabilir, sadece Touch ID ya da özel bir passcode ile erişime sınırlayabilirsiniz

Açıklama:
Bu uygulama cihaz yöneticisi izinlerini kullanır


Destek:cms@comodo.com
Website: https://m.comodo.com
Facebook: https://www.facebook.com/ComodoMobile
Instagram: https://www.instagram.com/comodomobility/

VPN ve Güvenlik: Ücretsiz Antivirüs ve Temizleyici Ek Bilgileri

  • Son Version:

    5.1.0004

  • Yayınlama Tarihi:

    2019-12-20

  • Gereksinimler:

    Android 4.0.3+