WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

5 üzerinden 4.5 puan

WhatsApp Messenger Hakkında

WhatsApp Messenger Nasıl Çalışır

WhatsApp Messenger, SMS için ödeme yapmak zorunda kalmadan mesaj alışverişi yapmanızı sağlayan çapraz platformlu bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonlar birbirlerine mesaj gönderebilir! WhatsApp, e-posta ve web'de gezinmek için kullandığınız aynı internet veri planını kullandığından, mesaj göndermenin ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanın hiçbir maliyeti yoktur.

Temel mesajlaşmaya ek olarak WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturabilir, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve sesli medya mesajı gönderebilir. WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermek ve onları aramak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, çağrı, fotoğraf, video ve Sesli Mesaj göndermek ve almak için SMS'den WhatsApp'a geçin. İlk yıl ÜCRETSİZ! * (WhatsApp bundan sonra ücret alabilir, mevcut fiyat 0,99 USD / yıl).

NEDEN WHATSAPP KULLANIN:

• EK ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermek ve onları aramak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır, böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanız gerekmez.
• MULTIMEDYA: Fotoğraf, video ve Sesli Mesaj gönderin ve alın.
• WHATSAPP ARAMA: Başka bir ülkede olsalar bile WhatsApp'ı kullanarak arkadaşlarınızı ve ailenizi ücretsiz arayın. WhatsApp çağrıları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. * (Not: 9hats ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp aracılığıyla erişemezsiniz).
• GRUP SOHBETİ: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim kurabilmeniz için kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.
• WHATSAPP WEB: Doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp mesajları da gönderebilir ve alabilirsiniz.
• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajları göndermek için herhangi bir ek ücret alınmaz. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının.
• KULLANICI ADLARINA VE PİMLERE HAYIR Deyin: Neden başka bir kullanıcı adı veya PIN'i hatırlamak zorunda kalıyorsunuz? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defterine sorunsuz bir şekilde entegre olur.
• HER ZAMAN GİRİŞ YAPIN: WhatsApp ile her zaman oturum açmış olursunuz, böylece mesajları kaçırmazsınız. Giriş yaptığınız veya çıkış yaptığınız konusunda artık karışıklık yok.
• İLETİŞİMLERİNİZLE HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz, sizi WhatsApp'a sahip kişilerinize hızlı ve kolay bir şekilde bağlamak için kullanılır, bu nedenle hatırlanması zor kullanıcı adları eklemenize gerek yoktur.
• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, WhatsApp uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar son mesajlarınızı kaydeder.
• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi alışverişi yapın, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, e-posta sohbet geçmişi, aynı anda birden fazla kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

Lütfen Dikkat: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun.

WhatsApp Hakkında En Yeni / Son Sürüm Kurulumu

WhatsApp .apk 2.12.360 şu anda whatsapp.com'da BETA'da, Play Store'dan yüklenemiyor. Ancak, yine de Android cihazınıza whatsapp v2.12.360'ı yükleyebiliriz. Bu v2.12.360'ın kararlı bir sürüm olmadığını, yalnızca test amaçlı olduğunu unutmayın. Artık Android telefonlarınıza veya tabletlerinize manuel olarak indirip yükleyebilirsiniz.

APKPure.com şimdi WhatsApp 2.12.360 APK dosyasını barındırıyor veya resmi WhatsApp web sitesinden (whatsapp.com/android) indirebilirsiniz. WhatsApp 2.12.360 BETA sürüm APK dosyasını Android cihazınıza indirdikten sonra, en son WhatsApp BETA sürümünü manuel olarak yüklemeniz veya XAPK Yükleyicimizle whatsapp apk yüklemeniz gerekecektir.

Google Play Store dışında indirilen bir APK dosyasını yüklemek için "Bilinmeyen Kaynaklar" ı etkinleştirmeniz gerekir ve bu, Ayarlar-> Güvenlik veya Ayarlar-> Uygulama'dan etkinleştirilebilir.Bu Android'de çalışan Android işletim sisteminizin sürümüne bağlıdır. cihaz.

WhatsApp Messenger Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    2.20.131

  • Publish Date:

    2020-04-27

  • Requirement:

    Android 4.0.3+